تبلیغات
Manchester United Blog - قصد داشتم فصل گذشته از فوتبال خداحافظی کنم
(اخبار روز منچستر یونایتد را در این وبلاگ مشاهده کنید)

قصد داشتم فصل گذشته از فوتبال خداحافظی کنم

شنبه 20 شهریور 1389 18:18

نویسنده : vala
گری نویل، مدافع باتجربه منچستریونایتد تایید کرد که در پایان فصل گذشته قصد داشت از فوتبال خداحافظی کند.

باشگاه منچستریوینایتد قرارداد دیگر بازیکنان باتجربه تیم، رایان گیگز و پل اسکولز، را برای یک سال دیگر تمدید کرد بود اما پیشنهادی به نویل ارائه نشد و او منتظر ماند تا ببیند تصمیم باشگاه در مورد وضعیتش چه خواهد بود.

او در مصاحبه با خبرنگاران گفت:"  یک روز هنگام تمرین با خودم گفتم تنها سه بازی دیگر برای منچستر انجام خواهم داد. با باشگاه صحبتی نداشتم و طبیعتا فکر می کردم تنها سه بازی دیگر انجام خواهم داد.

باشگاه هیچ دینی به من نداشتد و من نیز از اینکه در این چنین باشگاهی بازی کردم، بسیار خوشحال هستم. از هر لحاظ که فکر کنید، من دوران خوب و لذت بخشی را در این باشگاه سپری کردم."

در نهایت باشگاه قرارداد نویل را نیز برای یک سال دیگر تمدید کرد هر چند مصدومیت اخیر او ممکن است موجب شود که نتواند بازی های زیادی برای شیاطین سرخ انجام بدهد.

نویل به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه راه نتوانست در تور پیش فصل تیمش را همراهی کند و در رقابت های فصل جدید نیز هنوز نتوانسته برای تیمش به میدان برود.

" به دلیل این مصدومیت من به این مسئله فکر کردم که باید به فکر راه حل دیگری باشم. دو فصل پیش من واقعا فکر می کردم که آخرین فصل من خواهد بود. فصل گذشته نیز چنین احساسی داشتم. من قراردادم را برای یک سال دیگر تمدید کردم و اگر نتوانم برای تیم به میدان بروم یا باشگاه من را نخواهد، خواهم رفت.
این خود زندگی است. من 19 سال در این باشگاه بودم اما این اتفاق برای بازیکنان بهتر از من نیز رخ داده است." 


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -تمامی حقوق این بلاگ محفوظ می باشد، هرگونه کپی برداری با ذکر منبع مانعی ندارد.