تبلیغات
Manchester United Blog - بکام: فرگوسن بهتر از هرکسی بازیکنانش را می شناسد
(اخبار روز منچستر یونایتد را در این وبلاگ مشاهده کنید)

بکام: فرگوسن بهتر از هرکسی بازیکنانش را می شناسد

دوشنبه 22 شهریور 1389 14:24

نویسنده : vala

ستاره سابق شیاطین سرخ از تصمیم سر الکس فرگوسن برای کنار گذاشتن وین رونی از ترکیب تیم برای بازی
دیوید بکام، ستاره سابق شیاطین سرخ، از تصمیم سر الکس فرگوسن برای کنار گذاشتن وین رونی از ترکیب تیم برای بازی مقابل اورتون حمایت کرد.

رونی به دلیل اخباری که نشریات انگلیسی در مورد زندگی خصوصی اش منتشر کردند، تیمش را در دیدار حساس این هفته مقابل اورتون همراهی نکرد. این دیدار با نتیجه 3-3 به پایان رسید. بکام با حمایت از تصمیم فرگوسن، تاکید که سرالکس بازیکنانش را بهتر از هر کس دیگری می شناسد.

او در مصاحبه با اسکای اسپورت نیوز گفت:" سر الکس بیشتر از من و مطمئنا بیشتر از هر کس دیگری بازیکنانش را می شناسد.

او مطمئنا این تصمیم را بر این اساس که چه چیزی برای رونی و تیم بهتر است، گرفت. رونی بی تردید از سوی باشگاه، سرمربی و کسانی که در اطرافش هستند، تحت مراقبت خواهد گرفت. او به هر حال بازیکن بزرگی است."

رونی و همسرش، کالین مک لافلین، به تازگی با انتشار بیاینیه ای مشترک از رسانه ها خواستند که بیش از این از انعکاس اخبار زندگی خصوصی آنها پرهیز کنند و اجازه دهند که خودشان در آرامش در باره این موضوع تصمیم گیری کنند.

رونی در سال 2004 از اورتون به منچستریونایتد پیوست و هواداران این باشگاه هنوز از این مسئله رنجیده خاطر هستند. به همین دلیل فرگوسن برای اینکه ستاره تیمش با حاشیه های جدیدی مواجه نشود، او را به همراه تیم به گودیسون پارک نبرد.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -تمامی حقوق این بلاگ محفوظ می باشد، هرگونه کپی برداری با ذکر منبع مانعی ندارد.