تبلیغات
Manchester United Blog - گروه C : منچستریونایتد 0- رنجرز 0 ؛ پای شکسته والنسیا، یک امتیاز برای یونایتد
(اخبار روز منچستر یونایتد را در این وبلاگ مشاهده کنید)

گروه C : منچستریونایتد 0- رنجرز 0 ؛ پای شکسته والنسیا، یک امتیاز برای یونایتد

چهارشنبه 24 شهریور 1389 10:32

نویسنده : vala
گروه C : منچستریونایتد 0- رنجرز 0 ؛ پای شکسته والنسیا، یک امتیاز برای یونایتد

سه شنبه شب سوت آغاز رقابتهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به صدا در آمد و در گروه C این رقابتها نیز دو دیدار برگزار شد که طی آن والنسیا موفق شد تا در خانه بورساسپور با نتیجه 0-4 به پیروزی برسد و منچستریونایتد در خانه و در حالی که میزبان رنجرز بود، به تساوی بدون گل مقابل حریف اسکاتلندی اش رضایت داد.

منچستریونایتد 0- رنجرز 0

ترکیب دو تیم:

منچستریونایتد: توماس کوشچاک، ریو فردیناند، کریس اسمالینگ، فابیو (جاناتان اوانس، 76)، وز براون، دارن گیبسون، دارن فلچر، پارک جی سونگ(مایکل اوون، 76)، آنتونیو والنسیا (رایان گیگز، 63)، خاویر ارناندس، وین رونی

رنجرز: آلن مک گرگور، دیوید ویر، ساسا پاپاچ، مجید بوقرا، کرک برادفوت، استیون ویتاکر، لی مک کلوچ، مائوریس ادو، استیون نیسمیث، استیون دیویس، کنی میلر (کیل لافرتی ، 81)

 

بازگشت شاگردان سرالکس فرگوسن به رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا، چندان مقتدرانه نبود؛ چرا که شیاطین سرخ نتوانستند در این دیدار که شباهت چندانی نیز به میدان مبارزه نداشت، به گلی دست بیابند و در نتیجه به کسب تنها یک امتیاز از این بازی رضایت دادند.

شب بد شیاطین سرخ با مصدومیت جدی آنتونیو والنسیا که با شکستی استخوان قوزک پایش مجبور به ترک زمین مسابقه شد، بدتر نیز شد. بدین ترتیب والنسیا دست کم چند ماه از میادین ورزشی به دور خواهد بود.

 

در جریان این بازی، وین رونی نیز کمتر به سمت دروازه حریف حمله می کرد و اثری از رونی سال گذشته نبود. البته در دقایق پایانی بازی، شیاطین سرخ برای رسیدن به گل برتری، تلاش زیادی کردند ولی راه به جایی نبرد.

این در حالی بود که یونایتد بازی را با در اختیار گرفتن مالکیت توپ و میدان آغاز کرد ولی دفاع منسجم و مستحکم رنجرز مانع از آن شد که تیم فرگوسن به گل برسد.

بدین ترتیب و به لطف  سه امتیاز این پیروزی، والنسیا صدرنشین مقتدر گروه سی است و منچستریونایتد و رنجرز با تساوی در اولدترافورد رده های بعدی را به خود اختصاص داده اند. بورساسپور هم بدون امتیاز در قعر جدول تکیه زده است.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -تمامی حقوق این بلاگ محفوظ می باشد، هرگونه کپی برداری با ذکر منبع مانعی ندارد.