تبلیغات
Manchester United Blog - منچستر-لیورپول،اوج حساسیت در جزیره
(اخبار روز منچستر یونایتد را در این وبلاگ مشاهده کنید)

منچستر-لیورپول،اوج حساسیت در جزیره

یکشنبه 28 شهریور 1389 14:16

نویسنده : vala
سر آلکس فرگوسن، سرمربی منچستریونایتد پیش از بازی فردای تیمش مقابل لیورپول در لیگ برتر انگلیس از در دوستی با روی هاجسن، سرمربی لیورپول وارد شده است.
به گزارش ایلنا این دو مربی از سال 1987 که فرگوسن به منچستر رفته رقابتی قدیمی با یکدیگر دارند. فرگوسن در باره بازی فردای دو تیم گفت:«شاید حرفم تکراری باشد اما بازی با لیورپول مثل همه بازی هاست. این بازی فرقی با سایر بازی ها ندارد. دو تیم می خواهند ببرند و 3 امتیاز را بگیرند.» او در مورد هاجسن گفت:«من روی را مدت زیادی است می شناسم. اولین بار او را در سال 1987 دیدم. همیشه از دیدن او خوشحال می شوم اما در این 90 دقیقه از هم دور خواهیم بود. روی تجربه زیادی دارد. او تجربیات زیادی از کار در ایتالیا، سوییس و فنلاند به دست آورده و فصل پیش عملکردی فوق العاده با فولام داشت.»
فرگوسن در بازی فردا قصد دارد پس از ماه ها از ریو فردیناند، مدافع تیمش که به تازگی از مصدومیت رها شده استفاده کند. برای همین می تواند امیدوار باشد جو کول و فرناندو تورس، مهاجمان لیورپول در بازی فردا مهار شوند. کول که در این فصل از چلسی به لیورپول آمده پنجشنبه شب موفق شد اولین گل رسمی‌اش را برای «قرمزها» در لیگ اروپا بزند:«خوشحالم از این که اولین گلم را زدم. فردا بازی سختی دارم اما امیدوارم بتوانم مهم ترین گلم برای لیورپول را بزنم.»
منچستریونایتد در حال حاضر با 8 امتیاز از 4 بازی در رده سوم رده بندی لیگ برتر انگلیس قرار دارد و لیورپول با تنها 5 امتیاز سیزدهم است.

برنامه بازی‌های هفته پنجم لیگ برتر:
شنبه : وستهام - استوك (16:15)، بولتون- استون ویلا، فولام - بلكبرن، نیوکسل - اورتون، ولورهمتن- تاتنهام، بیرمنگام - وست برومویچ (18:30)، آرسنال – ساندرلند(21)

یکشنبه : لیورپول – منچستریونایتد(17)، منچسترسیتی - ویگان(18:30)، بلك پول - چلسی(19:30)


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -تمامی حقوق این بلاگ محفوظ می باشد، هرگونه کپی برداری با ذکر منبع مانعی ندارد.