تبلیغات
Manchester United Blog - یونایتد 3- لیورپول 2: برد تماشایی شیاطین سرخ با هت تریک بربا
(اخبار روز منچستر یونایتد را در این وبلاگ مشاهده کنید)

یونایتد 3- لیورپول 2: برد تماشایی شیاطین سرخ با هت تریک بربا

دوشنبه 29 شهریور 1389 11:08

نویسنده : vala

منچستریونایتد موفق شد تا با درخشش ستاره بلغاری اش به سه امتیاز دیدار این هفته خود دست یابد

حساس ترین دیدار هفته پنجم رقابتهای لیگ برتر دقایقی پیش در ورزشگاه اولدترافورد به پایان رسید.

در این دیدار تماشایی منچستریونایتد میزبان لیورپول بود و شاگردان فرگوسن بازی را با فشار فراوانی برای رسیدن به گل آغاز کردند. تلاشهای شیاطین سرخ در دقایق ابتدایی بازی ثمری را در پی نداشت تا اینکه دیمیتار برباتوف در دقایق پایانی نیمه اول ( در دقیقه 42) موفق شد تا اولین گل تیمش را به ثمر برساند.

نیمه اول این دیدار با برتری 0-1 تیم میزبان به پایان رسید و در دقیقه 59 دیدار بود که دیمیتار برباتوف با ضربه برگردونی تماشایی برای بار دوم دروازه په په رینا را باز کرد. ضربه ستاره بلغاری به حدی سهمگین بود که په په رینا تنها به تماشای آن ایستاد و توپ پس از برخورد به تیرک افقی، وارد دروازه شد و بدین ترتیب گل دوم یونایتد رقم خورد.

البته این پایان کار هاجسون و شاگردانش نبود. خطای جان اوانس برروی فرناندو تورس در محوطه جریمه و در دقیقه شصت و سوم بازی، باعث شد تا هووارد وب، داور سرشناس انگلیسی ضربه ای پنالتی را به نفع لیورپول سفید پوش اعلام کند. استیون جرارد پشت این ضربه قرار گرفت و توپ را به تور دروازه فان در سار کوبید تا امید به اردوی لیورپول بازگردد.

در دقیقه 70 باز هم این استیون جرارد بود که از روی ضربه ای ایستگاهی و با نهایت دقت دومین گل خودش و تیمش در این دیدار را به ثمر رساند تا بازی به تساوی کشیده شود.  البته دیمیتار برباتوف با توپی که در دقیقه 84 وارد دروازه رینا نمود، به پیروزی یونایتد حکم داد و علاوه بر آنکه هت تریک نمود، سه امتیاز این دیدار حساس و جنجالی را از آن فرگوسن و شاگردانش نمود


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -تمامی حقوق این بلاگ محفوظ می باشد، هرگونه کپی برداری با ذکر منبع مانعی ندارد.