تبلیغات
Manchester United Blog - افترا فرگوسن به قهرمان فصل گذشته لیگ برتر !
(اخبار روز منچستر یونایتد را در این وبلاگ مشاهده کنید)

افترا فرگوسن به قهرمان فصل گذشته لیگ برتر !

یکشنبه 4 مهر 1389 16:12

نویسنده : vala
سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد به قهرمان فصل قبل تهمت زد و اعلام كرد چلسی در برنامه مسابقات دست برده است.
سر‌آلكس فرگوسن گفت: تصور می‌كنم درخشش چلسی در فصل جاری ناشی از دست بردن در تقویم مسابقات است. به نظر می‌رسد كه آنها خود برنامه مسابقات‌شان را ردیف كرده‌اند.

به گزارش فارس و به نقل از دیلی‌استار، این اظهارات سرمربی اسكاتلندی و 68 ساله یونایتدی‌ها در آستانه هفته ششم لیگ، افترایی تازه به قدرت و درخشش مردان كارلو آنجلوتی بوده كه در پنج هفته سپری شده، پیروزی‌های درخشانی داشته به طوری كه آمار خیره كننده 21 گل زده در مقابل یك گل خورده را ثبت كرده‌اند.

فرگوسن افزود: آنها شروع واقعا بامزه‌ای در فصل جاری داشته‌اند. فصل قبل مقابل تیم‌های ضعیف كارشان را با زدن گل‌های بسیار به پایان بردند و الان همین كار را در فصل جاری انجام می‌دهند. البته در این وضعیت نمایش چلسی كوبنده بوده است.
به باور این مربی كاملا مجرب كه از سال 1986 زمام امور شیاطین سرخ را برعهده داشته، كنار زدن رقیب استامفورد‌بریجی با توجه به این شرایط امری دشوار است.

فرگوسن تصریح كرد: تحت این شرایط سبقت زودهنگام از چنین حریفی و نیز مدعیانی مثل آرسنال، سخت به نظر می‌آید. فكر می‌كنم ما، آرسنال و چلسی شروع خیلی خوبی داشته‌ایم و این رقابت‌ فشرده همچنان تا پایان فصل باقی خواهد ماند.
اینك تیم تحت رهبری فرگوسن با 11 امتیاز پس از دو حریف فوق در رده سوم جدول قرار دارد.دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -تمامی حقوق این بلاگ محفوظ می باشد، هرگونه کپی برداری با ذکر منبع مانعی ندارد.