تبلیغات
Manchester United Blog - مهاجم بلغاری منچستریونایتد: قصد دارم یک فرگوسن جدید باشم
(اخبار روز منچستر یونایتد را در این وبلاگ مشاهده کنید)

مهاجم بلغاری منچستریونایتد: قصد دارم یک فرگوسن جدید باشم

چهارشنبه 7 مهر 1389 16:58

نویسنده : vala
   

مهاجم بلغاری تیم فوتبال منچستریونایتد گفت: قصد دارم یك سرآلكس فرگوسن دیگر در عرصه مربیگری شوم.
به گزارش خبرگزاری آریا، دیمیتار برباتف عنوان كرد: هدفم برای آینده، فعالیت در عرصه مربیگری است. در این عرصه می‌خواهم یك فرگوسن جدید باشم.
این مهاجم 29 ساله كه پیشنهاد لوتهار ماتیوس، سرمربی آلمانی جدید تیم كشورش را برای بازگشت به جمع بلغارها رد كرد، افزود: از زمانی كه به منچستر پیوستم، تحت‌تاثیر حركات و رفتار این مربی بزرگ قرار گرفته‌ام. از نظر من و بسیاری از كارشناسان، او بهترین و بزرگترین مربی جهان است. از این رو فعالیت زیر نظر او برای هر بازیكنی مثل من افتخاری بزرگ است.
برباتوف تاكید كرد: از قبل انگیزه فعالیت در زمینه مربیگری داشتم ولی وقتی عضو منچستر شدم، با دیدن كارش، میل و شوقم برای فعالیت در این عرصه بسیار افزایش یافت. تصمیم گرفتم تمام تصمیمات و تدابیرش را در كتابچه‌ای یادداشت كنم و با مطالعه و مرور آن، هیچ‌گاه از رموز كاری این مربی غافل نشوم.
وی ادامه داد: حتی گزارش تمرینات و دستوراتش را نیز به اختصار یادداشت می‌كنم. در بین یادداشت‌هایم نحوه برخورد و آنالیزهایش در موقعیت‌های مختلف كاملا دیده می‌شود. با این وصف احساس می‌كنم تنها، بازیكن منچستر نیستم بلكه مثل یك دانشجو یا دانش‌آموز در حال فراگیری در مركزی آموزشی بزرگ به اسم من‌یونایتد هستم. در اینجا همه‌چیز عالی است و تحت این شرایط هر بازیكنی به جای من، شوق فراوان به كار مربیگری پیدا می‌كند.
برباتف كه در عرصه اروپایی به طور جدی سال‌ها قبل با بایرلوركوزن آلمان مطرح شد، دو سال قبل از تاتنهام به منچستریونایتد آمد.دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -تمامی حقوق این بلاگ محفوظ می باشد، هرگونه کپی برداری با ذکر منبع مانعی ندارد.