تبلیغات
Manchester United Blog - رختکن منچستر یونایتد فروریخت !
(اخبار روز منچستر یونایتد را در این وبلاگ مشاهده کنید)

رختکن منچستر یونایتد فروریخت !

یکشنبه 11 مهر 1389 18:32

نویسنده : vala
در ادامه دیدارهای لیگ برتر انگلیس دیدار تیم های ساندرلند و منچستریونایتد با نتیجه تساوی به پایان رسید تا شاگردان فرگوسن یک فرصت خوب دیگر برای رسیدن به چلسی در صدر جدول را از دست بدهند.

 این دیدار قرار بود همزمان با سایر دیدارها آغاز شود اما به دلیل ترکیدن لوله آب در رختکن منچستری ها و ریزش بخشی از سقف رختکن، با تاخیری 15 دقیقه ای آغاز شد.

بازی را منچستری ها بهتر آغاز کردند اما تیم میزبان نیز مانند همیشه در خانه کیفیت متفاوتی داشت و اجازه تسلط همه جانبه شاگردان فرگوسن بر بازی را نمی داد.

بازی در نیمه اول تقریبا پایاپای بود و هر حمله بازیکنان میهمان را ساندرلندی ها با یک ضد حمله سریع پاسخ می دادند. حتی دردقایق پایانی نیمه اول ضربه بودوین زندن، هافبک باتجربه ساندرلند به تیرک دروازه برخورد کرد تا جدی ترین خطر بازی در نیمه اول شکل بگیرد.

با آغاز نیمه دوم باز هم بازی در اختیار منچستری ها بود و برباتوف در همان دقایق ابتدایی دروازه حریف را گشود اما پرچم کمک داور به نشانه آفساید بالا رفت تا نتیجه همچنان 0-0 باقی بماند.

تعویض ها مربیان دو تیم در نیمه دوم نیز چاره ساز نبود و نتوانست موجب باز شدن قفل دروازه ها شود تا درنهایت بازی با همان نتیجه 0-0 مساوی به پایان برسد.

با این تساوی منچستری ها 13 امتیازی شدند تا همچنان پشت سر چلسی در رتبه دوم جدول جای داشته باشند. پیروزی آرسنال در دیدار یکشنبه مقابل چلسی می تواند شیاطین سرخ را به پله سوم بفرستد.

ترکیب دو تیم:

ساندرلند ( 4-1-4-1): مینیوله، بردسلی، برمبل، ترنر، اونوها، کاترمول، زندن (اندی رید 82)، مالبرانک (آساموا جیان83)، هندرسون، المحمدی، بنت

منچستریونایتد (4-3-3): فن در فارت، ویدیچ، فردیناند، رافائل، اوشی، فلچر، اندرسون (به به 80)، اسکولز، نانی، اوون (برباتوف46)، ماکدا (خاویر ارنادز 64)


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -تمامی حقوق این بلاگ محفوظ می باشد، هرگونه کپی برداری با ذکر منبع مانعی ندارد.