تبلیغات
Manchester United Blog - فرگوسن: باور کردنی نیست، ما نیش گزنده نداریم
(اخبار روز منچستر یونایتد را در این وبلاگ مشاهده کنید)

فرگوسن: باور کردنی نیست، ما نیش گزنده نداریم

جمعه 16 مهر 1389 11:30

نویسنده : vala
سرمربی منچستریونایتد نداشتن "نیش گزنده" را عامل ناکامی تیمش در دیدارهای خارج از خانه دانست.

منچستریونایتد پس از هفت هفته از آغاز لیگ با 4 امتیاز اختلاف نسبت به چلسی صدرنشین در مکان سوم ایستاده است. شیاطین سرخ هنوز در دیدارهای خارج از خانه طعم پیروزی را نچشیده و در هر 4 بازی خود به تساوی دست پیدا کرده اند.

فرگوسن در این باره می‌گوید: تیم ما نیش گزنده ندارد و این باورکردنی نیست که این گونه امتیازها را از دست بدهیم، فکر می کنم به اندکی زمان نیاز داریم و این مساله کم کم برطرف می شود.

سرمربی اسکاتلندی منچستریونایتد با اشاره به آمار خوب گلزنی تیمش گفت: خوشبختانه در گل زدن مشکلی نداریم و مقابل لیورپول، وستهام و اورتون سه گل زدیم. در دو بازی خارج از خانه مقابل فولام و جام اتحادیه هم مجموعا 5 گل زده‌ایم و این نشان می دهد که مهاجمان در پیدا کردن چارچوب دروازه‌ی حریفان مشکلی ندارند اما همان طور که گفتم تکلیف را یکسره نمی کنیم و به حریف فرصت بازگشت به بازی را می دهیم.

فرگوسن درباره‌ی عملکرد چلسی که از 7 بازی خود 18 امتیاز به دست آورده است، اظهار کرد: نگران این وضعیت نیستم، هر تیمی بالاخره امتیاز از دست می دهد. ما سه بازی دشوار تا اینجای فصل انجام داده ایم و وضعیت دشوارتری نسبت به چلسی داشته ایم. بازی‌های سخت چلسی هم بالاخره از راه خواهند رسید.

رقابت‌های لیگ برتر فوتبال انگلیس به دلیل انجام دیدارهای مقدماتی یورو 2012 یک هفته تعطیل است و تیم فوتبال منچستریونایتد در هفته هشم لیگ جزیره 24 مهر در ورزشگاه اولدترافورد پذیرای وست برومویچ خواهد بود. 


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -تمامی حقوق این بلاگ محفوظ می باشد، هرگونه کپی برداری با ذکر منبع مانعی ندارد.