تبلیغات
Manchester United Blog - فردیناند خیال خداحافظی از تیم ملی ندارد
(اخبار روز منچستر یونایتد را در این وبلاگ مشاهده کنید)

فردیناند خیال خداحافظی از تیم ملی ندارد

سه شنبه 20 مهر 1389 22:06

نویسنده : vala

ریو فردیناند اعلام كرد، قصد ندارد به دلیل حضور مستمر در منچستریونایتد از بازی‌های ملی خداحافظی كند. ریو فردیناند كه در تمرین تیم ملی انگلیس پیش از جام جهانی آسیب دید و این رقابت‌ها را از دست داد، اكنون با پشت سر گذاشتن دوران نقاهت بار دیگر به تیم ملی دعوت شده و بازوبند كاپیتانی را هم در دیدار آینده تیم ملی انگلیس مقابل مونته نگرو بر بازو خواهد بست.

فردیناند درباره تصمیم خداحافظی برخی از بازیكنان از تیم‌های ملی گفت: من كاری به بقیه ندارم. البته به تصمیم‌های دیگران احترام می گذارم اما من عاشق بازی كردن در تیم ملی هستم و نمی خواهم به این زودی‌ها از بازی‌های ملی خداحافظی كنم.

مدافع شیاطین سرخ كه مدتی هم به دلیل استفاده از مواد نیروزا محروم شده بود، ادامه داد: كناره گیری از تیم ملی ناگوارترین اتفاق در زندگی فوتبالی من است و تا زمانی كه از لحاظ جسمانی و تكنیكی شرایط بازی در تیم ملی را داشته باشم به خداحافظی فكر نمی كنم.

فردیناند در پایان گفت: من 12 سال در بالاترین سطح بازی كرده‌ام، اما مدت زیادی آسیب دیده بودم و نتوانستم خودم را نشان دهم. اكنون می خواهم بار دیگر به روزهای اوج بازگردم و می توانم با تمرین‌های زیاد به این مهم دست پیدا كنم و مشكلی نیست. 


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -تمامی حقوق این بلاگ محفوظ می باشد، هرگونه کپی برداری با ذکر منبع مانعی ندارد.