تبلیغات
Manchester United Blog - اینتر و چلسی به دنبال رونی
(اخبار روز منچستر یونایتد را در این وبلاگ مشاهده کنید)

اینتر و چلسی به دنبال رونی

سه شنبه 27 مهر 1389 15:58

نویسنده : vala
 


پس از آنکه شایعاتی مبنی بر تمایل سران باشگاه رئال مادرید برای جذب وین رونی ستاره فوتبال انگلیس و باشگاه منچستر یونایتد مطرح شد اکنون خبرها از ابراز تمایل دو باشگاه مطرح چلسی و اینتر میلان حکایت دارد.

سرمربی تیم فوتبال چلسی گفت: در صورتی كه وین رونی علاقمند به ماندن در منچستر نباشد، آماده‌ایم او را جذب كنیم.

كارلو آنجلوتی اظهار داشت: اگر وین رونی می‌خواهد از منچستر جدا شود و همچنین اولدترافوردی‌ها بخواهند او را واقعا بفروشند، ما منتظر می مانیم. در این صورت علاقمند و آماده جذب او هستیم.
این اظهارات كه شب گذشته از سوی مربی ایتالیایی یك فصل استامفوردبریجی‌ها زده شد، باعث حیرت است. زیرا از بدو ورود وی به لندن و برعهده‌گیری هدایت چلسی، سابقه نداشت مسئول فنی آبی‌ها خواهان جذب بازیكنی از تیم رقیب شود.

وی افزود:‌ وقتی رونی در بازار نقل و انتقالات به معرض فروش گذاشته شود. در كنار تیم‌های بسیاری كه می‌كوشند او را جذب كنند، چلسی نیز حضور خواهد داشت.
بیان این حرف‌ها در حالی است كه رومن آبراموویچ از مدت‌ها قبل برنامه صرفه‌جویی اقتصادی در پیش‌گرفته و از خریدهای كلان خودداری كرده است.

گلزن 24 ساله شیاطین سرخ كه پس از جام‌جهانی حواشی بسیاری خلق كرده و اینك بنظر می‌رسد دیگر دركانون توجه سرالكس فرگوسن، مربی مجرب و معروف من‌یونایتد نیست، 18 ماه دیگر با تیمش قرارداد دارد.

از سوی دیگر رافائل بنیتز سرمربی اینترمیلان ایتالیا كه از سال 2004 تا ابتدای تابستان سال جاری، زمام امور تیم لیورپول را در لیگ برتر در اختیار داشت، از مقامات تیمش خواسته برای جذب وین رونی تلاش كنند.
وی با شناخت عمیق از نوع بازی مهاجم انگلیس و شیاطین‌سرخ، پس از آنكه اختلافات بازیكن نامبرده و باشگاهش، به خصوص شخص سرالكس فرگوسن علنی شد، چنین درخواستی را با روسای اینتر، درمیان گذاشت.

به باور وی، در صورتی كه بحث خروج مهاجم مطرح‌شده با تیم اورتون از من‌یونایتد جدی شود، اینتر با استفاده از امكانات مالی خوب، قادراست این گلزن را به جای انتقال به رئال‌مادرید، جذب كند.
 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -تمامی حقوق این بلاگ محفوظ می باشد، هرگونه کپی برداری با ذکر منبع مانعی ندارد.