تبلیغات
Manchester United Blog - نتیجه اساسی فکر کردنم به تمدید قرارداد 5 ساله رسید!!
(اخبار روز منچستر یونایتد را در این وبلاگ مشاهده کنید)

نتیجه اساسی فکر کردنم به تمدید قرارداد 5 ساله رسید!!

شنبه 1 آبان 1389 17:45

نویسنده : vala
وین رونی پس از تمدید قراردادش با شیاطین سرخ گفت: خوشبختانه می‌توانیم آن چه را كه درباره من رخ داد، به سرعت به دست فراموشی بسپاریم.

مهاجم منچستریونایتد یكی از خبرسازترین چهره‌های فوتبال دنیا در هفته‌ای كه سپری شد، بود. ابراز تمایل او برای ترك اولدترافورد به مقصد "منچسترسیتی" واكنش‌های سرمربی و هواداران منچستریونایتد و در نهایت چرخش عقیده ناگهانی رونی و تمدید قراردادش با شیاطین سرخ سرخط تمام خبرها درباره مهاجم لیورپولی منچستریونایتد بود.

رونی روز جمعه به تمام خبرها درباره ترك اولدترافورد پایان داد و قرارداد 5 ساله جدیدی را با یونایتدها به امضا رساند. با این همه به نظر می‌رسد جبران ناراحتی هواداران متعصب یونایتد زمان خواهد بود.

رونی پس از امضا قرارداد تازه‌اش در گفت‌وگویی با پایگاه اینترنتی منچستریونایتد عنوان كرد: از این موضوع خوشحالم. روزهای گذشته بسیار عجیب بودند. با این حال از قرارداد جدیدم خوشحالم. امیدوارم دوباره به زودی آماده شوم و بتوانم بازی كنم.

او درباره رخد ادهای اخیر هم گفت: روزهای گذشته بسیار دردسر ساز بودند، هم برای من و هم برای باشگاه به احساسم توجه كردم و موضعم را نسبت به باشگاه مشخص كردم. این نتیجه برای همه بهترین بود.

این مهاجم 24 ساله درباره اندیشه جدایی و ترك منچستریونایتد هم اظهار كرد: "باشگاه برای من به عنوان بازیكن یونایتد اهمیت فراوانی دارد. البته نگران آینده یونایتد بودم و آن را به مربی و دیوید لیگ هم اطلاع دادم. پس از آن گفت‌وگوها بر سر تمدید قرارداد از راه رسید. در ابتدا این طور به نظر می‌رسید كه باشگاه در آینده برسر قهرمانی مبارزه نخواهد كرد اما باشگاه به من اطمینان داد كه هدفش در آینده قهرمانی خواهد بود. همچنین مسایل دیگری بودند كه در گفت‌وگوی ما نقش داشتند. اكنون خوشحالم كه می‌توانیم ادامه بدهیم. گفت‌وگوها كند پیش می‌رفت. هم بحث باشگاه و هم آینده‌ام. برای همین هم باید درباره انتخابم به طور اساسی فكر می‌كردم خوشبختانه می‌توانیم چیزهایی را كه در پیرامون من رخ داد، به سرعت به دست فراموشی بسپاریم."

رونی ابراز امیدواری كرد، هواداران به زودی این رخدادها را فراموش كنند. او به دلیل آسیب دیدگی 3 هفته از میدان دور خواهد بود. 


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -تمامی حقوق این بلاگ محفوظ می باشد، هرگونه کپی برداری با ذکر منبع مانعی ندارد.