تبلیغات
Manchester United Blog - تضمین 50 میلیون پوندی خانواده گلیزر به فرگوسن برای خرید بازیکن
(اخبار روز منچستر یونایتد را در این وبلاگ مشاهده کنید)

تضمین 50 میلیون پوندی خانواده گلیزر به فرگوسن برای خرید بازیکن

شنبه 1 آبان 1389 18:51

نویسنده : vala
الکس فرگوسن و دیوید گیل، مدیر اجرایی باشگاه، ساعاتی قبل از تمدید قرارداد رونی با گلیزرها به صورت تلفنی صحبت کردند و این تضمین را از مالکان باشگاه گرفتند.

در جریان مذاکرات تمدید قرارداد وین رونی، خانواده گلیزرها به سر الکس فرگوسن قول دادند که در تابستان آینده بودجه ای 50 میلیون پوندی برای خرید بازیکن در اختیار او خواهند گذاشت. علاوه بر این سرمربی اسکاتلندی می تواند از پولی که از فروش بازیکن ها به دست می آید نیز برای خرید بازیکنان جدید استفاده کند.

الکس فرگوسن و دیوید گیل، مدیر اجرایی باشگاه، ساعاتی قبل از تمدید قرارداد رونی با گلیزرها به صورت تلفنی صحبت کردند و این تضمین را از مالکان باشگاه گرفتند.

به این ترتیب این باشگاه می تواند بار دیگر چند بازیکن بزرگ و گران قیمت را به الدترافورد ببرد. گفته می شود که این قول یکی از دلایل اصلی رونی برای تمدید قراردادش بود. او چند روز قبل باشگاه منچستریونایتد را متهم کرده بود که فاقد جاه طلبی لازم برای کسب افتخارات بیشتر است و به همین دلیل قصد جدایی از این باشگاه را داشت.

در پایان فصل جاری 9 بازیکن تیم از شامل پل اسکولز، گری نویل، ادوین فن در سار، اوون هارگریوز، مایکل اوون، مایکل کریک، وز براون، پارک جی سونگ و توماژ کوژاک بازنشسته یا فروخته خواهند شد و به این ترتیب فرگوسن باید بار دیگر تیمی جدید بسازد. آخرین باری که سرمربی اسکاتلندی چنین تغییرات گسترده ای در تیمش ایجاد کرده بود، به اواسط دهه اول هزاره سوم بازمی گردد. 


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -تمامی حقوق این بلاگ محفوظ می باشد، هرگونه کپی برداری با ذکر منبع مانعی ندارد.