تبلیغات
Manchester United Blog - رونی : حالا من اسنایدر را می خواهم
(اخبار روز منچستر یونایتد را در این وبلاگ مشاهده کنید)

رونی : حالا من اسنایدر را می خواهم

دوشنبه 3 آبان 1389 18:50

نویسنده : vala
  
میزان پایبندی من یونایتد به قول و قراری که با وین رونی پیش از امضای قرارداد تازه اش گذاشته شده خیلی زود و در ماه ژانویه به آزمایش گذاشته می شود .

گفتگوهای وسلی اسنایدر با اینتر ظاهرا نتیجه ای نداشته و این هافبک هلندی که سال گذشته با فتح سه جام اروپایی و حضور در فینال جام جهانی روزهای رویایی داشت ، خواهان افزایش حقوق هفتگی اش شده درحالیکه در قرارداد فعلی اش با اینتر سالی 6 میلیون یورو دریافت می کند.

اسنایدر که تابستان گذشته قرار بود در یونایتد باشد بازیکن مورد علاقه رونی است و روزنامه دیلی میل اشاره کرده که او در مذاکراتی که برای تمدید قراردادش داشته علاوه بر اینکه بر سر حقوق هفتگی 200 هزار پوندی به توافق رسیده چند درخواست دیگر هم مطرح کرده است .

اول اینکه الکس فرگوسن باید برای چند سال دیگر هم مربی یونایتد باشد ودرکنار آن باید بازیکنان تازه ای به اولد ترافورد بیایند که بتوانند برای این تیم افتخار کسب کنند.رونی با درک درست از شرایط باشگاه این پیشنهاد را داده چون می داند در صورت ضعف در خط میانی توپ رسانی به او خوب نخواهد بود و اگر نتواند گلزنی کند از ارزشهای تجاری اش در قراردادهای تبلیغاتی کم خواهد شد پس بهتر است تا قبل از هر چیز بازیکن برجسته ای در این بخش از زمین اضافه شود تا مشکلی برای او در آینده ایجاد نشود.

اسنایدر هنوز هم دوسال قرارداد با اینتر دارد ولی درصورتی که نتواند به توافق برسد و منچستر یونایتد مشتری او باشد شاید مسئولان اینتر حاضر باشند تا او را به همان بهای اعلام شده 40 میلیون پوندی به فروش برسانند.اینتر و سورن لربی مدیربرنامه های اسنایدر از تابستان تاکنون درحال مذاکره هستند اما ظاهرا این گفتگوها در پنج شنبه گذشته کاملا با شکست مواجه شد.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -تمامی حقوق این بلاگ محفوظ می باشد، هرگونه کپی برداری با ذکر منبع مانعی ندارد.