(اخبار روز منچستر یونایتد را در این وبلاگ مشاهده کنید)

Man City 0 - 0 Man United

پنجشنبه 20 آبان 1389 14:04

نویسنده : vala
بازی دو تیم همشهری منچستر یونایتد و منچستر سیتی در هفته دوازدهم لیگ برتر باشگاه های انگلستان با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

نیمه اول بازی بیشتر در میانه میدان بود و دو تیم معدود موقعیت هایی نصف و نیمه ایی روی دروازه هم ایجاد می کردند و خشونت هم در درگیری های بین بازیکنان دو تیم دیده میشد بازیکنان سیتی بیشتر از سانترهای از جناحین برای ایجاد موقعیت استفاده میکردند و بازیکنان یونایتد از کارهای ترکیبی و حرکتهای در عمق دفاع حریف. ضربه ایستگاهی کارلوس توز که با واکنش زیبای ون در سار همراه شد به نوعی جدی ترین موقعیت دو تیم در نیمه اول بود.

نیمه دوم را یونایتد بهتر آغاز کرد و بازیکنان این تیم با حرکتهای تیمی حملاتی را بر روی دروازه جو هارت طرح ریزی کردند. در این نیمه دو بازیکن منچستر یونایتد بخاطر مصدومیت مجبور به ترک زمین شدند. اواسط نیمه دوم در دقایقی از بازی بازیکنان منچستر سیتی کنترل توپ و میدان را در اختیار گرفتند ولی به نظر میرسید بازیکنان این تیم در حملات کمی کند عمل می کنند. در ادامه بازی اشتباهات متعدد بازیکنان دو تیم عمدتا باعث از دست رفتن توپ توسط آنها میشد تا در نهایت بازی با تساوی بدون گل خاتمه یافت

ترکیب منچستر یونایتد : ون در سار، فردیناند، اورا(۶۸ اوشی)، ویدیچ، رافائل(۴۹ براون)، پارک، کریک، نانی، اسکولز، فلچر، برباتوف(۷۸ هرناندز)

ترکیب منچستر سیتی : هارت، کمپانی، زابالتا، بوتنگ(۸۰ کولاروف)، کولوتوره، میلنر(۷۳ جانسون)، بری، سیلوا، دی یونگ، یایاتوره، توز(۴+۹۰ آدبایور)
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -تمامی حقوق این بلاگ محفوظ می باشد، هرگونه کپی برداری با ذکر منبع مانعی ندارد.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic