(اخبار روز منچستر یونایتد را در این وبلاگ مشاهده کنید)

قصد داشتم فصل گذشته از فوتبال خداحافظی کنم

شنبه 20 شهریور 1389 18:18

نویسنده : vala
گری نویل، مدافع باتجربه منچستریونایتد تایید کرد که در پایان فصل گذشته قصد داشت از فوتبال خداحافظی کند.

باشگاه منچستریوینایتد قرارداد دیگر بازیکنان باتجربه تیم، رایان گیگز و پل اسکولز، را برای یک سال دیگر تمدید کرد بود اما پیشنهادی به نویل ارائه نشد و او منتظر ماند تا ببیند تصمیم باشگاه در مورد وضعیتش چه خواهد بود.

او در مصاحبه با خبرنگاران گفت:"  یک روز هنگام تمرین با خودم گفتم تنها سه بازی دیگر برای منچستر انجام خواهم داد. با باشگاه صحبتی نداشتم و طبیعتا فکر می کردم تنها سه بازی دیگر انجام خواهم داد.

باشگاه هیچ دینی به من نداشتد و من نیز از اینکه در این چنین باشگاهی بازی کردم، بسیار خوشحال هستم. از هر لحاظ که فکر کنید، من دوران خوب و لذت بخشی را در این باشگاه سپری کردم."

در نهایت باشگاه قرارداد نویل را نیز برای یک سال دیگر تمدید کرد هر چند مصدومیت اخیر او ممکن است موجب شود که نتواند بازی های زیادی برای شیاطین سرخ انجام بدهد.

نویل به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه راه نتوانست در تور پیش فصل تیمش را همراهی کند و در رقابت های فصل جدید نیز هنوز نتوانسته برای تیمش به میدان برود.

" به دلیل این مصدومیت من به این مسئله فکر کردم که باید به فکر راه حل دیگری باشم. دو فصل پیش من واقعا فکر می کردم که آخرین فصل من خواهد بود. فصل گذشته نیز چنین احساسی داشتم. من قراردادم را برای یک سال دیگر تمدید کردم و اگر نتوانم برای تیم به میدان بروم یا باشگاه من را نخواهد، خواهم رفت.
این خود زندگی است. من 19 سال در این باشگاه بودم اما این اتفاق برای بازیکنان بهتر از من نیز رخ داده است." 


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

فشار هواداران اورتون را تحمل می کنم

شنبه 20 شهریور 1389 18:15

نویسنده : vala
وین رونی، مهاجم تیم منچستر یونایتد، به سر الکس فرگوسن اطمینان داد که در دیدار مقابل اورتون تحت فشار هواداران اورتون قرار نمی گیرد و بازی همیشگی اش را به نمایش خواهد گذاشت.

این ملی پوش انگلیسی اخیرا به دلیل اخباری که از زندگی خصوصی اش منتشر شد، به شدت از سوی رسانه ها تحت فشار قرار دارد.

در این میان بازی در ورزشگاه گودیسون پارک نیز ممکن است برای رونی 24 ساله مشکلاتی ایجاد کند. او زمانی که 16 ساله بود به اورتون پیوست اما در سال 2004 این باشگاه را به مقصد الدترافورد ترک کرد. این مسئله موجب خشم هواداران اورتون شد.

طرفداران اورتون پیش از این نیز رفتار مناسبی با رونی نداشتند و اتفاقات اخیر می تواند زمینه را برای آزار بیشتر رونی فراهم کنند.

 رونی به فرگوسن گفته است می تواند فشارهای هواداران تیم سابقش را تحمل کند و بازی همیشگی اش را به نمایش بگذارد.

رونی علی رغم بحث های فراوانی که در مورد زندگی خصوصی اش وجود داشت در دیدار تیم ملی انگلیس مقابل سوئیس در مرحله مقدماتی یورو 2012 نیز به میدان رفت و بازی خوبی از خود به نمایش گذاشت. 


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

رونی پاداش انتخاب كاپلو را داد

چهارشنبه 17 شهریور 1389 14:29

نویسنده : vala
وین رونی با بازی در تیم ملی انگلیس و زمینه‌سازی برای پیروزی این تیم مقابل سوئیس ، پاداش انتخاب فابیو كاپلو را داد.

 رونی كه شایعات درباره زندگی خصوصیش تردیدهایی را نسبت به حضور او در تركیب تیم ملی انگلیس ایجاد كرده بود، نشان داد كه مشكلات شخصی خود را كنار گذاشته است.

 رونی در دقایق نخست بازی كه اولین بازی او پس از یك سال هم بود دروازه سوئیس را گشود و راه پیروزی انگلیس و كسب حداكثر شش امتیاز از دوبازی مقدماتی یورو ‪ ۲۰۱۲‬را هموار كرد.

انگلیس پس از پیروزی ‪ ۴‬بر صفر مقابل بلغارستان در ویمبلی، بازی قابل قبول تری را به اجرا گذاشت تا راه رسیدن به بازی‌های اوكراین- هلند را كوتاه تر كند.

وی در جریان بازی تئو والكات به شدت از ناحیه قوزك پا آسیب دید و به نظر می‌رسد این آسیب دیدگی جدی باشد.

پس از گل رونی، آدام جانسون كه جانشین تئو والكات شده بود بعد از ‪۶۹‬ دقیقه گل دوم را به ثمر رساند تا نشان دهد در بازی‌های ملی پیشرفت كرده است.

هرچند كه گل شردان شاكیری سوئیسی‌ها را به نتیجه بازی امیدوارتر كرد، اما دارن بنت سومین گل انگلیس و نخستین گل خود را برای تیم ملی انگلیس به ثمر رساند و نتیجه بازی را سه بر یك كرد.

اشتفان لیشتنر در دقیقه ‪ ۶۵‬بازی پس از دریافت دو كارت زرد از زمین اخراج شد و سوئیس مجبور شد بازی را ده نفره ادامه دهد.

به نظر می‌رسد كاپلو و یارانش توانسته‌اند با شروع قوی در مرحله مقدماتی بازی‌های یورو ‪ ۲۰۱۲‬خاطرات تلخ شكست در جام جهانی آفریقای جنوبی را از ذهن‌ها پاك كنند.

همه نگاه‌ها به رونی دوخته شده بود ولی كاپلو بدون هیچ تردیدی او را در فهرست بازیكنان قرار داد و پس از ‪ ۱۰‬دقیقه از شروع بازی هم پاداش خود را گرفت.

گل ها: شاكیری(‪ (۷۱‬برای سوئیس


رونی(‪ ، (۱۰‬آدام جانسون(‪ (۶۹‬و بنت(‪ (۸۸‬برای انگلیس 


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

گیگز بر سر دوراهی بازی در منچستریونایتد یا مربیگری ولز

چهارشنبه 17 شهریور 1389 14:17

نویسنده : vala
اتحادیه فوتبال ولز به رایان گیگز گفته در صورتی که خواهان جانشینی جان توشاک در تیم ملی ولز است باید قید حضور در منچستریونایتد را بزند.
بازیکن میانی تیم فوتبال منچستریونایتد با پیچیده ترین تصمیم دوران ورزشی خود رو به روست. گیگز پیش از این آمادگی خود را برای حضور در تیم ملی ولز اعلام کرده اما از آنجا که وی در عضویت تیم فوتبال منچستریونایتد است، عنوان کرده به صورت پاره وقت قادر خواهد بود در این سمت به فعالیت بپردازد.

 اتحادیه فوتبال ولز اعلام کرده در صورتی با این بازیکن 37 ساله به عنوان سرمربی جدید ولز همکاری خواهد کرد که او تمام تمرکز خود را بر روی تیم ملی کشورش بگذارد.

گیگز روز سه شنبه در گفتگو با "دیلی میل" از علاقمندی خود برای حضور در تیم ملی ولز خبر داده بود اما گفته بود هنوز به عنوان بازیکن به منچستریونایتد تعهد دارد.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -

فرگوسن به وین رونی بازوبند كاپیتانی نمی‌دهد

سه شنبه 16 شهریور 1389 18:44

نویسنده : vala
 منابع انگلیسی از چشم‌پوشی سرمربی منچستر یونایتد از دادن بازوبند كاپیتانی به مهاجم پرحاشیه خبر دادند.
 سرآلكس فرگوسن از مدت‌ها قبل در این اندیشه بود كه در صورت عدم حضور بازیكنانی چون رایان گیگز، ریو فردیناند یا گری نوویل،‌ تلاش كند وین رونی را به جمع بازیكنانی كه می‌توانند بازوبندی كاپیتانی را در اختیار گیرند، وارد كند. انتشار خبر رسوایی اخلاقی این بازیكن 24 ساله سبب شد تا مربی 24 سال اخیر شیاطین سرخ از این فكر صرف‌نظر كند.
یك مقام مرتبط با كادر فنی منچستر اظهار داشت: فرگوسن از گذشته امید زیادی به استفاده از رونی به عنوان فرمانده تیم در زمین داشت. این اواخر به خاطر انتشار برخی مسائل مثل شب زنده‌داری‌ها، سیگار كشیدن مقابل مردم، داد و فریاد در حالی كه كنترل خود را نداشته، مربی تیم را در تصمیمش مردد كرد. موضوع اخیر كه چند روزی است فاش شده و جنجال عظیمی ایجاد كرده،‌ سبب شد تا فرگوسن به كلی به این موضوع دیگر فكر نكند.
این مقام افزود: فرگوسن مثل هر مربی دیگر معتقد است كسی باید بازوبند را در اختیار گیرد كه شان و شخصیت قوی داشته باشد. رونی با وجودی كه سال‌ها از حضورش در اولدترافورد گذشته؛ اما فاقد این مشخصات نشان می‌دهد.
بازیكن شش سال گذشته شیاطین سرخ در تمام دوران حضورش حواشی زیادی خلق كرده كه آخرینش دو روز قبل فاش شد كه از رابطه نامشروع او با یك زن شاغل در كلوپ‌های شبانه برای مدت چند ماه و هنگام بارداری همسرش بوده است. اتفاقی كه علاوه بر بریتانیا، همچون بمب خبری در سطح محافل جهانی تركید؛ ‌اما اظهار كرد مرتكب خطایی نشده است.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -تعداد کل صفحات : 2 1 2
تمامی حقوق این بلاگ محفوظ می باشد، هرگونه کپی برداری با ذکر منبع مانعی ندارد.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic